• G2A Arena | Jasionka

Wydarzenia

WYDARZENIA W RAMACH

PODPARKAPACKI KONGRES GOSPODARCZY
Wydarzenie, jakim jest Podkarpacki Kongres Gospodarczy, od 2019 roku odbywa się w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego, gromadząc znamienitych gości i ekspertów w swoich dziedzinach nie tylko z województwa podkarpackiego, ale też z całej Polski. Podkarpacki Kongres Gospodarczy jest odpowiedzią na zapotrzebowanie przedsiębiorców, to tutaj mogą się integrować, wymieniać doświadczeniami oraz zdobywać nową wiedzę.

Ideą Kongresu jest stworzenie przestrzeni do współpracy pomiędzy przedstawicielami biznesu, polityki oraz administracji samorządowej i rządowej. Kongres będzie poświęcony przede wszystkim tematom okołogospodarczym regionu południowo-wschodniej Polski i zagadnieniom istotnym dla lokalnego świata biznesu.

PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA

to prestiżowa inicjatywa realizowana przez Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim oraz Marszałkiem Województwa Podkarpackiego. Najważniejsze nagrody
konkursu – Statuetki – od wielu lat przypominają o sukcesach rodzimych przedsiębiorców, a także są najlepszą wizytówką gospodarczego rozwoju województwa podkarpackiego.

Co roku zwieńczeniem zmagań konkursowych jest Gala Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej, na której Statuetki oraz pozostałe nagrody przyznane laureatom są wręczane przez władze regionalne. Uroczysty bankiet, któremu towarzyszy wykwintna kuchnia regionalna oraz doskonała oprawa muzyczna, to idealna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, dzięki czemu wydarzenie to nabiera jeszcze bardziej wyjątkowego i z całą pewnością niezapomnianego charakteru.

TARGI SPOŻYWCZE “SMACZNE BO PODKARPACKIE”

Wydarzenie to skupia lokalnych producentów tradycyjnych produktów wysokiej jakości, pozwala też kultywować regionalną tradycję. W trakcie targów ich uczestnicy będą mogli obejrzeć wystawy twórców ludowych oraz pokazy wyrobów tradycyjnych. Targi organizowane są w ramach Programu Certyfikującego Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego “Smaczne bo Podkarpackie”.

Targi te organizowane są dla szerokiego wachlarza branżowego przedsiębiorstw działających na terenie
Podkarpacia. W tym prestiżowym wydarzeniu biorą udział wysokiej klasy specjaliści oraz przedsiębiorstwa
mające największy wpływ na wytyczanie kierunków rozwoju regionu.

FUTURE ENERGY FORUM (FEF)
Forum poświęcone jest najnowszym trendom i innowacjom sektora energetycznego w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych problemów i wyzwań Podkarpacia.